Co daje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania

Posted on

SEO and Google
Author: iwrite4money
Source: http://www.flickr.com
Odpowiedzią na to zagadnienie jest pozycjonowanie – w dzisiejszych czasach pewna, dająca oczekiwane skutki forma reklamy. Na pewno dostrzegłeś też, że reklamy znajdujące się w Internecie są bardzo różnorodne i odróżniają się od siebie. Współcześnie możemy wypunktować przeróżne rodzaje reklam internetowych.

Które przynależą do tych najbardziej słynnych? Choć Polska nie jest państwem, jak Stany Zjednoczone lub Japonia, gdzie takie nowinki pojawiają się jako pierwsze, to podobnie jak w wielu pozostałych rozwiniętych krajach, udało się także i u nas właściwie zaimplementować Internet do wszystkich dziedzin życia. Czy znasz instytucję, która nie ma swojej strony www? Jeśli tak, to albo jest to lokalna inicjatywa, jaka nie potrzebuje rozgłosu, ponieważ klienci zawsze będą ze świata offline, zawsze będzie ta sama albo ktoś przespał parę ostatnich lat i aktualnie dopiero się wybudza pytając: co to jest ten Internet? Pierwsza prelekcja wygłoszona przez Michała Sadowskiego, partnera w ramach Flexy International była na temat Social CRM i brand monitoringu jako nowych metod budowania PR i wsparcia sprzedaży. W trakcie swojego wystąpienia prelegent zwrócił uwagę na zwiększenie znaczenia mediów społecznościowych w systemie zarządzania relacjami z klientami.

Michał Sadowski odniósł się również do pojawiającego się w Polsce zapotrzebowania na narzędzia skutecznego monitorowania mediów internetowych w obrębie danej marki – brand monitoringu. Na przykładzie serwisu Brand24 – narzędzia do pomiaru szumu internetowego wokół wybranej marki czy produktu też w obszarze serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy Blip, ukazał wagę nowego sposobu komunikacji z klientami, dającego możliwość wsparcia sprzedaży oraz wzmocnienia pozytywnego wizerunku danej marki, produktu lub usługi. Michał Sadowski jest od 10 lat związany z branżą internetową mi.in.

jako Dyrektor Generalny Grupy Pino oraz współtwórca takich serwisów jak Patrz.pl, PinoTV.pl, Moblo.pl, Slajdzik.pl, Livesite.pl. Ażeby zrozumieć współczesny świat trzeba być w jakimś stopniu na czasie z nowinkami technologicznymi. Nie znaczy to, iż jesteśmy zmuszeni do zagłębiania się w tematy, których nie rozumiemy.

Nie, po prostu należy trzymać rękę na pulsie, żeby świat nowych technologii, jakie przekładają się na kondycję każdej firmy nie odjechał nam za daleko. Standardem jest posiadanie własnej strony www, lecz to i tak nic nie da, jeśli skutecznie nie będziemy jej pozycjonować.

Tags: Internet, wizerunek