Jak najlepiej przygotować oznakowanie reklamowe, aby widziała je maksymalna ilość osób?

Posted on 15/12/2020 9:49am

Nowoczesne agencje marketingowe nie zatrudniają jedynie specjalistów ds. reklamy czy też grafików i copywrITerów. W tego typu firmach znajdą także pracę ludzie, którzy posiadają uprawnienia do przeprowadzania prac na dużych wysokościach i uprawnienia elektryczne oraz odmienne konieczne świadectwa.
podróż
Author: pang yu liu
Source: http://www.flickr.com


Jest tak z tego powodu, że oznakowanie reklamowe to nie tylko niewielkie tabliczki marketingowe, lecz również duże szyldy czy wielkie płachty, które wieszane są w głównych lokacjach wielu miast. Dlatego, aby jak najliczniejsza grupa ludzi miała do nich dostęp. Tu należy dodać, że istnieje podział reklam ze względu na miejsce jej umiejscowienia. Istnieje więc reklama typu Out of Home, zatem zewnętrzna oraz wewnętrzna. Posiadając swoją spółkę trzeba mieć w pamięci, że zauważalność, prestiż oraz budowa (tkanina z włókna węglowego) marki powinny być wspierane poprzez zewnętrzny wizerunek firmy. Zanim zatem Klient tajemniczy się w tamtym miejscu znajdzie, musi wcześniej obejrzeć zewnętrzne oznakowanie reklamowe spółki w formie na przykład promocji na budynku czy na billboardzie.


W odróżnieniu od reklamy Out of Home, wersja wewnętrzna posiada na celu zachęcenie odbiorcy będącego już w placówce spółki do realizacji decyzji, która w efekcie przyniesie korzyść materialną dla konkretnej spółki.
Przekonać go mogą różne gadżety marketingowe (długopisy, kubki czy też czapki) oraz m.in. broszury lub notesy. Istotne, aby tego typu oznaczenie jednoznacznie kojarzyło się akurat z naszą spółką, gdyż w czasach olbrzymiej konkurencji o pomyłkę nie jest trudno.

Tags: gadżety, reklama, reklamy, IT, ulotki