Promocja outdoor jest w Polsce coraz popularniejsza. Moda na ten typ promowania własnej spółki przyszła do nas zza oceanu

Posted on 21/03/2020 7:30am

Telebimy zaledwie dziesięć lat temu były tak dziwnym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były przyczyną kilku drogowych kolizji w polskich miastach, gdyż kierowcy nie mogli oderwać od nich wzroku.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose


Dziś już są nierozłączną częścią naszego krajobrazu.
Jeśli jesteś mieszkańcem województwa mazowieckiego i interesuje Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy jest świetnym punktem, aby umieścić własną reklamę - sprawdź na stronie. Plac znajduje się w centrum, przy skrzyżowaniu z Alejami Jerozolimskimi. Jest to ożywione miejsce, ponieważ są tam linie tramwajowe oraz autobusowe. Nieopodal znajduje się również dworzec. Dzięki temu możemy być pewni, że naszą reklamę codziennie zauważy cała masa osób.

Poszukujesz ciekawych informacji? To dobrze, ta strona internetowa (https://www.webtec.pl/copywriting/) na pewno Cię zainteresuje, ponieważ są na niej dużo bardzo interesujących informacji.

Telebim nie jest ogromny, ma 8 metrów kwadratowych, ale jest tak usytuowany, że zauważy go każdy pieszy i kierujący pojazdem.


Telebimy są także doskonałą formą reklamy w małych miastach. Nawet nie musi być to miasto wojewódzkie. Trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów albo zaskakiwać ich nowatorskimi projektami.

Kliknij ten odnośnik i zobacz w treści (http://drukxl.pl/60-zaproszenia-slubne) znajdujący się w tamtym miejscu tekst. Są w nim uzupełniające wiadomości. One też prezentują tę problematykę.

Jeżeli zatem jesteś mieszkańcem Radomska w województwie łódzkim, nie możesz odstąpić od myśli o innowacyjnym sposobie reklamy, tylko dlatego, że nie żyjesz w Warszawie. Jeżeli ciekawi Cię reklama na telebim Radomsko na pewno jest tym miastem, gdzie dzięki nowym pomysłom sprzedasz dużą ilość swoich produktów -> (źródło).


Telebim jest bardzo skuteczną formą reklamy. Od wieków jasne jest przecież, że ludzie to wzrokowcy, dlatego spot ciekawi ich bardziej.

Tags: reklamy, klientów, pojazd, kraj