Przydatne gadżety i programy komputerowe

Posted on 05/03/2021 7:41am

Wśród nowinek technologicznych nie brakuje informacji o coraz nowocześniejszych i doskonalszych oprogramowaniach i akcesoriach do naszych PC-ów. Rzecz jasna to, czego wymagamy, zależy nie tylko od naszych osobistych preferencji, ale głównie od tego, w jakim celu przeważnie używamy naszego komputera.
ochrona komputera w czasie pracy
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Obowiązkowym oprogramowaniem, które musi mieć każdy użytkownik PC-ta jest oprogramowanie antywirusowe. ESET to popularna i niezawodna firma w tej dziedzinie. Najpopularniejszym programem rzeczonego producenta jest ESET NOD32 Antivirus. Chroni nasz komputer przed wirusami, robakami, rootkitami oraz zabezpiecza informacje z kart kredytowych, loginy i hasła do kont bankowych. Chociaż jest to polecany i legendarny już program, istnieje jego rozszerzona wersja - Eset Smart Security. Zdecydowanie trzeba podkreślić, że ESET Smart Security jest zdecydowanie bardziej wartym uwagi oprogramowaniem, niż Eset NOD32 Antivirus, ponieważ został wzbogacony w uzupełniające moduły, jak np.

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje (http://www.rebrand.com.pl/packaging/) dotyczące niniejszego artykułu. Znajdziesz w tamtym miejscu podobne materiały, które zapewne Cię zafascynują.

zabezpieczanie komputera w przypadku kradzieży, ochrona przed botnetami, zapora firewall, kontrola rodzicielska, antyspam, zabezpieczanie urządzeń mobilnych (winkalk). Jeśli chodzi o branżowe oprogramowania kalkulacyjne, na pierwszym miejscu sytuuje się WinKalk. Jest to aplikacja służąca do głównych kalkulacji geodezyjnych. Wersja podstawowa zawiera mnóstwo funkcji obliczeniowych niezbędnych dla każdego geodety. WinKalk posiada także kilka rozszerzeń opcjonalnych, jak moduł trasy, transformacji układów, czy rejestratora. Natomiast dla ludzi, których praca opiera się główniena generowaniu treści obcojęzycznych, idealne będą specjalne klawiatury, jak np. klawiatura rosyjska. Chociaż możemy za pomocą specjalnych ustawień, przystosować polską klawiaturę do obcego języka oraz skorzystać z specjalnych aplikacji, jednak przez dłuższy czas posługiwanie się cyrylicą bez takiej klawiatury, może być bardzo utrudniać pracę (dowiedz się więcej). Klawiatura https://rathgeber.pl/produkty/plyty-czolowe-i-klawiatury-foliowe rosyjska będzie więc bardzo opłacalną inwestycją w takim przypadku.Widzimy więc, że rynek komputerowy proponuje różnego rodzaju ułatwienia dla ludzi wykonujących niszowe zawody. Jednak bez względu na wykonywaną pracę, każdy komputer musi być profesjonalnie chroniony. ESET oferuje oprogramowania antywirusowe dostosowane do osobistych potrzeb każdego klienta.

Tags: komputer, klawiatura, hasło, ochrona