Przydatność ekranów LED w branży reklamowej

Posted on 06/03/2021 7:56am

Billboard to nośnik promocji o sporych wielkościach, przeważnie występującym w postaci tablicy, albo plakatu. Stosowane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mają możliwość być podświetlone, aby były widoczne w porze nocnej. Billboardy Rzeszów są statyczną reklamą, którą spotykać można nieomal wszędzie, nie wyłącznie w wielkich miastach, lecz również na wsiach, lub przydrożnych polach.

billboardy oraz telebimy reklamowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność umożliwia komponowanie obwieszczeń reklamowych dla jakiejkolwiek grupy odbiorców. Billboard jest najstarszym nośnikiem reklamy wielkogabarytowej. Obszerne plakaty pokazywano już na początku ubiegłego stulecia, głównie na elewacjach budowli. Obecnie billboardy Rzeszów instalowane są także osobno na specjalnych podporach - link.

reklama na billboardzie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Interaktywny ekran jest gatunkiem billboardu zapewniającym dopasowanie kampanii do indywidualnych zainteresowań konsumenta. Gwarantuje całkowitą uniwersalność w wyborze terminu, jak i długości trwania kampanii. Technika cyfrowa daje ewentualność poprawiania treści reklamowych na bieżąco i pozwala na nadzwyczaj powiększony kontakt z adresatem.

Największą zaletą mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jakiegoś miejsca, bywa sposobność poprowadzenia kampanii reklamowych w wyłonionych, najatrakcyjniejszych lokalizacjach w całego kraju. Duży ekran o dużej rozdzielczości, w połączeniu z preferencyjną lokalizacją daje ogromną efektywność nadawanego przekazu reklamowego.

W tym miejscu, gdzie nieodzowne jest szybkie instalowanie i częsta zmiana lokalizacji reklamy, przenośny LED jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Równowaga budowy, także zdalne sterowanie kątem ustawienia ekranu sprawia, że ruchomy ekran jest możliwość postawić praktycznie w każdych warunkach i w jakimkolwiek miejscu. Przenośna reklama (stojaki na ulotki) na wielkim ekranie, przyciągnie spojrzenie każdego przechodnia i na pewno zostanie zapamiętana.

Ten gatunek billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w formie ekranu wizyjnego, tworzącego się z diod LED. Przewagą nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widoczność obrazu pomimo dużego nasłonecznienia. Ten ekran można zainstalować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Tags: ekran, Billboard, montowanie