Telebim to najlepsza opcja do wyboru

Posted on 05/02/2018 12:53pm

Jeśli chcemy wyświetlać naszą reklamę na zewnątrz, to pragniemy żeby była ona właściwie dostrzegalna, by obraz okazał się jasny, żeby zmieniał się co ustaloną liczbę minut. Świetnie do tego projektu przydaje się telebim, który wyświetla kolorowe obrazy oraz na dodatek ruchome, a jak wiemy to właśnie najlepiej przyciąga wzrok przechodniów i sprawia, że zostają oni przyszłymi klientami.
Telebim sprawdzi się przy każdej reklamie
telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Co więcej takie telebimy mają szansę pracować w różnych warunkach, a obraz przez nie wyświetlany okazuje się dobrze wyświetlany również w nocy, co spowoduje, że nasza reklama może dojść do każdego rodzaju klienta, bez względu na to, czy porusza się on po mieście przede wszystkim w czasie dnia, czy mimo wszystko w nocy - więcej informacji.


Cyfrowa technologia świetnie się tu spisuje

Kiedy zastanawiamy się co spowoduje, że obraz na takim telebimie jest dokładnie zauważalny w różnych warunkach, to powinniśmy powiedzieć, że wykorzystana jest tu technologia cyfrowa. To ona spowoduje, że każdy drobiazg jest dokładnie widoczny i opracowany w każdym drobiazgu. Jeśli tak przyszykowany obraz dodamy do właściwie przystosowane oraz utrwalonego ekranu, to okaże się, że wspaniale wypełnia on własne zadanie oraz pozwala na pokazywanie reklam w każdej sytuacji. Co więcej mamy szansę
telebim
Author: vikkiq
Source: http://www.flickr.com
zadecydować, czy taki obraz ma okazać się stały, czy musi się zmieniać, aby w ten sposób skupiać jeszcze więcej wejrzeń.


Telebimy górują nad billboardamiKiedy spojrzymy na stronę firmy, która, umożliwia nam wynajęcie telebimów, a potem przeczytamy o tym, co one nam proponują, to przestaniemy się dziwić, że zaczynają wygrywać z billboardami - telebim w Bydgoszczy w hotelu Brda. Jedynie one mają szansę nam dać gwarancję, że nasza reklama będzie ciągle widoczna, bez względu na to czy będzie jasno czy ciemno, jedynie one powodują, że ludzie nie potrafią przemaszerować obok nich obojętnie. Dlatego właśnie tak istotne jest to, żeby chcąc postawić reklamę na zewnątrz, mieć pewność, że będzie skupiała uwagę przechodniów. Dlatego trzeba wybrać taki sposób, który będzie tu najlepszy oraz da nam najwięcej korzyści.

Tags: reklama, telebim, Billboard