Z jakiego powodu warto się reklamować telebimach?

Posted on

Reklama na telebimie
Source: www.medas-media.com.pl
Reklamy na telebimie są jedną z bardziej słynnych form reklamowania usług i artykułów w naszych czasach. Mnóstwo biznesmenów entuzjastycznie stosuje tę formę reklamy, bo reklama na telebimie może sprowadzić istotnie perfekcyjne wyniki, częstokroć znacznie lepsze niż na przykład reklama na plakatach bądź ulotki reklamowe. Praktyka ewidentnie obnaża nam również, że wielu przedsiębiorców nie pamięta o względnie znaczącym wymiarze działalności, który w szeregu przypadków może przyspieszyć zarabianie przez nas zysków finansowych. W tym miejscu mowa niewątpliwie o reklamie, której znaczenie nagminnie jest banalizowane przez pracodawców.

Na szczęście ich myślenie w tej tematyce ulega istotnemu rozszerzeniu, co jest należytym zjawiskiem. Kluczem do opracowania dobrej strategii marketingowej jest bowiem określenie naszej grupy docelowej, która będzie otrzymywała nasze usługi.
ekran ledowy
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Telebim dzięki swojej dużej wielkości transmituje obrazy, jakie są bez trudności dostrzegalne nawet z dalekiej odległości. Taka reklama bezsprzecznie trafia do większej grupy ludzi.

Mało tego telebim można zlokalizować praktycznie w każdym miejscu gdzie są ludzie, przykładowo przy centrach handlowych lub galeriach. Bez wątpliwości telebim oświęcim galeria niwa - http://medas-media.com.pl/t_oswiecimniwa.html, przyciągnie multum spojrzeń, dodatkowo telebimy należałoby zlokalizować przy głównych drogach czy też autostradach, czyli wszędzie tam gdzie znajdują się różnorodne skupiska ludzi. Pozytywem telebimów jest to, że nawet gdy pogoda niedopasuje oraz na dworze jest ulewnie bądź mglisto to reklamy transmitowane na telebimach dalej są dobrze widoczne, a wszystko to dzięki dużemu prawidłowo podświetlonemu ekranowi ledowemu. Dzięki wyjątkowym diodom LED obraz wyświetlany na telebimach jest wyrazisty i łatwo zauważalny, powinno się również przyznać, że kolorowe reklamy na telebimach o wiele bardziej przyciągają uwagę aniżeli na przykład plakaty.

Ludzie nieraz reagują na ruch, dlatego widząc, że gdzieś w oddali wyświetlany jest jakiś obraz z reguły spoglądają w tamtą stronę. Jeśli reklama jest ciekawa to istnieją szerokie szanse, że na dłużej zatrzymają na niej wzrok. Profesjonaliści z branży marketingowej bezdyskusyjnie przyznają, że najwięcej trudności mają przedsiębiorcy, którzy często działają na lokalnym rynku. Wobec takiej sytuacji ich strategia marketingowa przymusowo powinna zostać zmieniona. W tym miejscu warto bowiem zastosować szczególnie elastyczne narzędzia, dzięki którym ich reputacja oraz renoma bez wątpienia zostanie znacznie rozszerzona.

Idealnym narzędziem promocyjnym, który wspaniale sprawdza się na polskim rynku jest sieć telebimów (telebimy). Ich konstrukcja bowiem pozwala nam na suwerenne przystosowanie naszej kampanii do naszego budżetu, który z początku działalności jest obiektywnie limitowany. Kolejnym plusem jest także swobodne wybieranie czasu wyświetleń, co w przypadku małych firm w wielu przypadkach jest fundamentalne. Znaczące jest też dobre umieszczenie telebimu. Jeżeli telebim będzie znajdować się w mało uczęszczanych miejscach to Twoją reklamę na pewno zobaczy niewiele ludzi, a wtenczas inwestycja w reklamę na telebimie może okazać się dla Ciebie nieopłacalna.

Telebim powinien być ulokowany w miejscach, gdzie zawsze jest niemało ludzi, na przykład w centrum miasta, przy parkach, galeriach handlowych, prócz tego wybornym położeniem na reklamę na telebimie są też ulice i autostrady. Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten mijamy w centrum miasta, w doskonale wyeksponowanym miejscu. Zaletą jest również bliskie sąsiedztwo takich obiektów jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Tags: ulotki, usługi, obrazy, galerie, reklamy, plakaty, strategia marketingowa, telebim, centrum miasta