Znaczny wybór folii do oklejania znajdziemy w internecie

Posted on 29/07/2015 6:22am

reklama samochodowa
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie na ulicach naszych miast i miasteczek spotyka się wiele samochodów oklejonych kolorową folią reklamową. Reklama tego typu ma sporo zalet, ponieważ jest świetnie widoczna i na pewno zostanie zauważona przez wielu przechodniów i tym samym - potencjalnych nabywców. Reklamy o zakładzie mamy szansę umieszczać w przeróżny sposób Możemy korzystać z tradycyjnych oraz najczęściej wybieranych metod, ale dobrze będzie, gdy zaczniemy reklamować nasze usługi też w inny sposób.

Mamy szansę do tego zastosować pojazd, lub witrynę okienną naszego zakładu, na których pojawią się odpowiednie naklejki powiadamiające o usługach, które oferujemy. Godnym uwagi sposobem jest również folia magnetyczna. Jej największą zaletą jest ewentualność błyskawicznego usunięcia.

Należy jednak liczyć się z faktem, że nie każda reklama może być umieszczona na niniejszej folii. Znakomicie sprawdzają się napisy oraz proste formy, z drobnymi szczegółami może być kłopot, gdyż nie będą zauważalne (zapoznaj się: klik!. Musimy również pamiętać, że folia magnetyczna może być umocowana tylko na idealnie gładkich powierzchniach, a w razie gdy niejednokrotnie pozostawiamy auto w słonecznym miejscu, powinniśmy raz na pewien czas odkleić folię oraz dobrze ją wyczyścić. Trzeba podkreślić, że takie folie są niezwykle trwałe, ale klej, który się na nich mieści nie niszczy powierzchni, do której okazuje się być przyczepiony, zatem po jej zdjęciu wóz czy okno będą w idealnym stanie.

Takie folie najczęściej są kolorowe i w przeróżnej wielkości, zatem sami możemy zadecydować, co będzie odpowiednie dla naszej reklamy.Sprawdź więcej tutaj www.sklep.lambda.pl/pl/i/O-Firmie/1
reklama na autobusie
Author: Jonathan Riley
Source: http://www.flickr.com
Niebezpieczeństwem dla reklamy może być również szybsza jazda, gdyż reklama przesuwa się i może przypadkowo całkiem się odkleić. Jeśli zamierzamy okleić większą powierzchnię auta, musimy zwrócić uwagę na folię wylewaną, na jakiej można nadrukować również najbardziej szczegółowe projekty (http://www.sklep.lambda.pl/pl/i/Wyprzedaz/20). Auto można okleić całościowo, gdyż folia wylewana ma specjalne właściwości dopasowując się do kształtu pojazdu.

Folię wylewaną przed użyciem trzeba ogrzać do odpowiedniej temp używając do tego opalarki. Później nakładamy folię i zostawiamy auto w pomieszczeniu o umiarkowanej temperaturze, aby folia mogła się dobrze przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, jakie bez wątpienia trzeba przemyśleć. Wybierz odpowiedni sposób montażu, a z pewnością będziesz zadowolony z solidności i estetyki projektu, który został naniesiony na twój samochód.

Tags: usługi, Folia magnetyczna, reklama